Kim jesteśmy?

Szkoła Jazdy AutoProMotor to dobrze wyszkolona kadra instruktorów z bogatym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Została założona przez Michała Śliwę, krakowskiego instruktora nauki jazdy z 15 letnim doświadczeniem i wykształceniem pedagogicznym.

Co robimy?

Szkoła Jazdy AutoProMotor z Krakowa kompleksowo przygotuje Cię do zdobycia prawa jazdy oraz nauczy, jak w bezpieczny sposób cieszyć się jazdą!

Jeśli zdałeś egzamin teoretyczny, zapraszamy na szkolenie praktyczne prowadzone na ulicach Krakowa i nie tylko.

W ofercie posiadamy również jazdy doszkalające dla osób ubiegających się o prawo jazdy które ukończyły kurs podstawowy, oraz posiadających już uprawnienia do kierowania pojazdami w zakresie kategorii B

Oferujemy również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla firm, oraz placówek edukacyjnych.

Dlaczego my?

Bezstresowe przygotowanie – nasi instruktorzy podchodzą indywidualnie do każdego z kursantów. Staramy się nauczyć kursantów w sposób efektywny, bez stresu.

Nauka odbywa się na autach egzaminacyjnych – chcemy, aby wejście w świat kierowców było jak najprostsze, dlatego nasze samochody są dokładnie takimi samymi samochodami jak podczas egzaminów.

Duża zdawalność egzaminów – profesjonalne przygotowanie do egzaminów zarówno teoretycznych jak i praktycznych

Zależy nam na profesjonalnym przygotowaniu kursantów – materiały dobieramy tak, aby nauczyć nie tylko do egzaminów, ale też przekazać wiedzę praktyczną, która pozwoli bezpiecznie jeździć

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi do nauki – specjalnie dla Was przygotowana została aplikacja, pozwalająca w pełni przygotować się do egzaminu teoretycznego.

Pobierz za darmo ze sklepu Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.labtower.prawojazdy2020.autopromotor

Uczymy z pasji – więc zależy nam na nauczeniu naszych kursantów jak najlepiej

Kontakt

Tel. 888 190 699
ul.Armii Krajowej 4
30-150 Kraków